O nas

Naši začetki segajo v leto 1999, ko je bilo društvo ustanovljeno. Prvi predsednik društva Marko Selič je postavil izhodišča delovanja društva in v njegovem mandatu je bilo zgrajeno igrišče za odbojko na mivki. Za izgradnjo igrišča sta zaslužna velika entuziasta Primož Damjanovič in Aleš Brod.  Društvo je po odstopu predsednika preživelo krajšo obdobje turbulentnih trenutkov (igrišče je v hudi ujmi poplavil bližnji hudournik), finančna poslovanja pa so zaradi neaktivnosti bila blokirana. Slabi obeti in malo možnosti za uspeh so takrat vzpodbudili zdajšnje vodstvo, da smo sprejeli izziv in na novo postavili temelje delovanja društva, uredili pregledno poslovanje društva, pridobili osnovna finančna sredstva in pred tem z lopatami igrišče očistili blatu. S poštenim vodenjem društva smo vzpostavili korekten odnos z skupnostjo in posamezniki. V nekaj letih smo pri igrišču udarniško zgradili lesen objekt, ki nam je zelo v ponos, celovito prenovili odbojkarsko igrišče in okolico.

Danes organiziramo tri večje prireditve letno, vodimo občinsko ligo v malem nogometu, urejamo rekreacijo za dve različni športni panogi ter podpiramo ekipe pri udeležbah na športnih dogodkih. Laščanom ponujamo edinstven prostor za preživljanje prostih dni, skrbimo za nemoteno delovanje društva ter dobro počutje v kraju kjer živimo.

logo orig opacity

Izdelava in design: Zoran Špec